Naujausi filmai ir serialai

Rinkimų diena 2 / Den vyborov 2 (2016)

Rinkimų diena 2 / Den vyborov 2 (2016)

Žanras: Greitai rodysime

Kalba: Nėra

1993-aisiais metais jaunų Maskvos aktorių įkurtas teatras „Kvartetas I“ užsitarnavo ne tik teatro, bet ir kino mylėtojų pagarbą bei meilę. Filmai „Apie ką kalba vyrai“, „Radijo diena“, „Greičiau nei triušiai“ ir „Stebuklų diena“ išsiskyrė subtiliu humoru, aktualiomis temomis ir įspūdingais aktorių vaidmenimis. „Kvarteto I“ istorija kine prasidėjo 2007 m., su komedija „Rinkimų diena“. Praėjus aštuoneriems metams, šios istorijos herojai sugrįžta antrąkart.

Pirmoje filmo dalyje gubernatoriaus postą iškovojęs Igoris Vladimirovičius Caplinas (kurį vaidina sporto komentatorius Vasilijus Utkinas) jau atitarnavo dvi kadencijas ir rengiasi trečiajai. Tiesa, be didelio entuziazmo: ir pats pavargo, ir jaunesni konkurentai į nugarą alsuoja. Tačiau politika toks jau dalykas – kartą paragavęs negali sustot. Gubernatorius pasitelkia į pagalbą tą pačią viešųjų ryšių specialistų komandą kaip ir prieš aštuonerius metus ir, pasiraitojęs rankoves, ima ruoštis rinkimams.

Anuomet iš radijo laidų vedėjų į „piarščikus“ persikvalifikavę „specialistai“ (aktoriai Leonidas Baracas, Nona Grišajeva, Michailas Jefremovas ir Maksimas Vitorganas), dabar žymiai solidesni: daugiau išmano, vietoje sportinės aprangos dėvi kostiumus ir mažiau geria, tačiau tai tikrai nereiškia, kad Igoriui Vladimirovičiui viskas eisis lyg per sviestą. Gal greičiau netgi priešingai...

Komentarai: 0