Naujausi filmai ir serialai

Mafija / Mafiya (2016)

Mafija / Mafiya (2016)

Metai: 2016

Žanras: Greitai rodysime

Kalba: Nėra

Režisavo: Sarik Andreasyan

Vaidina: Vadim Tsallati, Violetta Getmanskaya, Venyamin Smekhov, Viktor Verzhbitsky, Olga Tumajkina

Turbūt daugelis yra žaidę žaidimą „Mafija“, kurio metu reikia nustatyti, kurie iš ratu susėdusių žmonių yra padorūs miestiečiai, o kurie – negailestingi mafijos nariai. Rusų kino kūrėjai pabandė įsivaizduoti, kaip šis žaidimas atrodytų, perkėlus jį į ateities televizijos šou. Rezultatas šiurpinantis.

2072 –ieji metai. Maskva. Televizijos realybės šou vis labiau populiarėjant, jų kūrėjai nuolat stengiasi savo žiūrovams pateikti kuo labiau emocijas kaitinančių reginių. Kažkada buvęs tik populiarus užstalės žaidimas „Mafija“ tapo televizijos šou ir pakilo į neregėtas populiarumo aukštumas. Vienuolika ratu susėdusių žaidėjų klausimų ir užuominų pagalba turi išsiaiškinti, kurie iš jų yra padorūs miesto gyventojai, o kurie – nuožmūs mafijos nariai. Priešingai žaidimo užstalės laikams, kuomet pagrindinis prizas buvo teigiamos emocijos, dabar laimėtojas gauna solidų piniginį prizą, o suklydusiųjų laukia mirtis...

Gudrybės, melas, neapykanta, baimė, kančia, išdidumas, skausmas, meilė ir mirtis niūriame ir užburiančiame ateities pasaulyje. Visa tai ir dar daugiau – žiauriame, įtraukiančiame ir sukrečiančiame rusų kino kūrėjų filme „Mafija“. Trimatė juosta Lietuvos kino ekranuose bus pradėta rodyti 2016 m. sausio pirmą dieną.

Komentarai: 0