Naujausi filmai ir serialai

Čiauškutė (1 Sezonas) / Calikusu / Lovebird (Season 1) (2013)

Čiauškutė (1 Sezonas) / Calikusu / Lovebird (Season 1) (2013)

Metai: 2013

Kokybė: TVRip

Žanras: Serialai

Kalba: Lietuvių

Trukmė: 1h34min.

Režisavo: Timur Savcı

Vaidina: Bengü Ergin, Ebru Helvacioglu, Fehmi Karaarslan

Netrukus per LNK - serialas „Čiauškutė“, nauja legendinio turkų rašytojo Resato Nuri Guntekino romano ekranizacija. 1922 m. parašytas romanas „Çalıkuşu” užima garbingą vietą tarp klasikinės turkiškos literatūros šedevrų, jame pasakojama apie paskutiniuosius Osmanų imperijos gyvavimo metus.
Pagal šį romaną 1986-aisiais sukurtas serialas „Королек - птичка певчая“ („Nykštukas – paukštelis giesmininkas“) yra pirmasis turkų serialas, parodytas per Rusijos televiziją ir sužavėjęs milijonus žiūrovų. Jo pagrindinė aktorė tapo didele žvaigžde visame pasaulyje.
Praėjus 30 metų – nauja šio nuostabaus romano versija, kurią nuo šeštadienio 15.20 val. savaitgaliais rodys LNK. Tai – istorija apie tikrą meilę, įveikiančią visas kliūtis ir atlaikančią laiko, išsiskyrimo, laiko pokyčių ir imperijos griuvimo bandymus. Tai istorija apie meilę, kuri verčia stipriau plakti šios istorijos gerbėjų širdis jau beveik 100 metų. Nepaisant to, kad romane pasakojama romantišką meilės istorija, jame atskleidžiami ir tos epochos socialiniai ypatumai. Šis romanas yra laikomas naujos Turkijos epochos pradžia.
Senasis serialas buvo 7 serijų, naujoji romano versija – daugiau nei 30 epizodų. Serialo autoriai – kultinio „Didingo amžiaus“ prodiuseriai.

Pridėta: kalibrasss
Тagai: 2013
Komentarai: 0