Naujausi filmai ir serialai

Padavėja / Waitress (2007)

Padavėja / Waitress (2007)

Metai: 2007

Kokybė: DVDRip

Žanras: Komedijos, Romantiniai

Kalba: Lietuvių

Trukmė: 1h43min.

Režisavo: Adrienne Shelly

Vaidina: Keri Russell, Nathan Fillion, Cheryl Hines, Jeremy Sisto, Andy Griffith

Tai filmas apie paprastą, mielą ir gardų gyvenimo skonį. Tai istorja apie draugystę, motinystę ir norą pasinaudoti likimo siūlomomis galimybėmis. Tai pasakojimas apie paprastą mažo miestelio gyventoją, kuri savo beviltišką gyvenimą sugeba transformuoti į netikėtą ir nuostabią meilės istoriją.

Pyragų kepimu besiverčianti Jenna (aktorė Keri Russell) netikėtai pasijunta nėščia. Iki tol ramiai ir nuobodžiai tekėjęs jos gyvenimas nušvinta naujomis spalvomis. Būsimi motinystės džiaugsmai pakeičia ne tik jos požiūrį ir charakterį, bet ir jos kepamų pyragų skonį. Nepaisant netgi to, kad motinystė niekuomet nebuvo jos planuose, kaip nebuvo ir susisaistymas vedybų pančiais su nuobodžiu ir infantiliu vyruku Earlu (akt. Jeremy’is Sisto).

Gyvenimas keičiasi pačiais neįtikinamiausiais būdais. Šįkart pasikeitimą įkūnija į miestelį atvykęs gražuolis daktaras Pomatteris (akt. Nathanas Fillionas). Pamažu Jenna suranda savyje jėgų ir drąsos išsivaduoti iš rutinos pančių ir nuspalvinti savo gyvenimą visomis vaivorykštės spalvomis.

Pridėta: kalibrasss
Komentarai: 0